Пятница, 20.09.2019


Главная | Загальні правила дипломної програми EPC | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход
ЕРС - Ukraine
Сайти клубу
Дипломна програма  
Календар змагань 
PSK Software
Додаткова інформація
Сервис QSL-Print


 
    //epc-ukraina.ucoz.com/start/odessa-300min.jpg
//epc-ukraina.ucoz.com/start/NLWPA_.gif
//epc-ukraina.ucoz.com/start/EPCRU-III_.gif
//epc-ukraina.ucoz.com/start/ITPA-VIII.gif
//epc-ukraina.ucoz.com/start/LOPA-III.gif

.
Загальні правила дипломної програми EPCEPC Logo

До вашого відома. Це основний документ (загальні правила), які є єдині для всіх дипломів EPC якщо інше вказане в положеннях деяких окремих дипломів. Усі дипломи, які є на сайті EPC будуть від кореговані відповідно до ци правил. Цей текст буде розміщений в над усіма дипломами EPC.Розробка нових дипломів буде продовжена після того, як ця робота буде закінчена. Відповідно до правил буде змінене і програмне забезпечення UltimateEPC.

1. Радіоаматорство – це хобі. І як таке, воно не конкурує за посаду чи роботу, безпеку, здоров’я або благополуччя сім’ї. Адже це є важливою частиною нашого життя. Мова іде про те, що якість нашого життя та щастя досягається і тим як ми проводимо вільний від справ час.

2. Міжнародна дипломна програма (EPC international Award Programme ) була заснована європейським PSK клубом, скорочено EPC на засадах неформального клубу радіоаматорів, активно працюючих у ефірі у PSK режимах. Дипломна програма EPC ставить на меті покращити та розширити знання географії суверенних держав в усьому світі та заохочення радіоаматорської PSK активності у різних куточках світу.

3. Дипломи EPC видаються лише членам EPC клубу. Усі дипломи EPC видаються індивідуальним та колективним радіоаматорським станціям DMS (SWL), які відповідають вимогам цих правил, на підставі файла-витягу з апаратного журналу у форматі ADIF за QSO/DMS (SWL) які необхідні для того чи іншого диплому у режимах B(Q)PSK31, B(Q)PSK63 і B(Q)PSK125, окрім випадків, коли вказано інше. 

Зараховуються QSO проведені на любих діапазонах від 1,8 до 52 Мгц.

4. Рекомендовані частоти для роботи на EPC дипломи наведенні у EPC HF Band Plan.  Ми пропонуємо залишати перші 2 КГц кожного діапазону для QSO у режимі BPSK31.  EPC розробив цей частотний план з метою зробити нашу роботу у PSK більш організованою, активною та ефективною.  Ми намагались, де можливо, гармонізувати цей частотний план з частотним планом IARU. Члени EPC заохочуються дотримуватись та пропагувати цей частотного план у роботі між собою.  Працювати згідно вимог ваших дозволів.

5. QSL- картки за дипломи не надсилаються. Дипломи видаються індивідуальним та клубним станціям. Радіоаматор та клубна станція можуть використовувати любий позивний на який є дозвіл/ліцензія. QSO проведене з колективної, спеціальної або меморіальної станції зараховується і станції і її оператору. Радіостанції усіх категорій зобов’язані працювати лише згідно з умовами своїх Дозволів. QSO зараховуються з любого QTH у межах однієї країни за списком DXCC.

6. У разі якщо не вказане інше, спостерігання DMS (SWL) станцій зараховується як підтверджене QSO. Усі QSO мають бути проведені з "Наземними станціями". Не зараховуються QSO з морськими кораблями та човнами (як тими, що стоять на якорі , так і на ходу), літаками що у повітрі.  За правилами дипломної програми дистанційно керовані передаючі точки повинні бути наземними.

7. Менеджер диплому залишає за собою право вибіркової перевірки проведення того чи іншого QSO. Метою такої перевірки є спроба не поставити під сумнів чесність особистості але захист доброї репутації дипломної програми EPC.  Чим вища категорія диплому, тим імовірніша вірогідність спроби здобути його неправдивим шляхом.  У деяких випадках дипломний менеджер може вимагати QSL-картку чи її копію для підтвердження QSO. Відмова заявника від вибіркової перевірки призведе до відмови у видачі диплому. У разі виникнення непорозуміння, менеджер диплому має остаточне слово з цього чи іншого питання. Заявки за диплом які мають витяг з апаратного журналу з незаконними виправленнями, підробленнями рівно як і погана поведінка в ефірі чи поза ефіром, яка за рішенням European PSK Club буде визначена як така, що підриває цілі та задачі цієї проекту може привести до дискваліфікації з цієї дипломної програми.

8. Заявки на диплом приймаються лише через програму UltimateEPC Award Management Software яка написана Хейнцом Урбаном (Heinz Urban), DK5UR. Заявник може використати ту ж заявку для отримання диплому вищої категорії. Менеджер диплому зберігає усі заявки у базі даних. Перед відправкою лога у ADIF (Amateur Data Interchange Format) форматі оформіть його увідповідному Програмному Забезпечені.

9. Усі дипломи EPC видаються безкоштовно у форматі PDF. Отримати диплом можна скачавши з заявників EPC Member Centre, зайшовши на сторінку заявника через свій обліковий запис. Отримував диплому може роздрукувати його у найбільш оптимальний для себе спосіб. Будь ласка звертайтесь з любих питань до дипломного менеджера EPC.


Переклад з англійської мови
TNX Микола Давидченко (UT4UT)
18dec2009

Календар
«  Сентябрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Дякуємо за участь
Помощь ЕРС клубу оказали :

Уважаемые участники European PSK Club.
Спонсорами ЕРС Ukraine DX Contest 2016 стали радиолюбители 

UR3LTD
UR7GO
UT7NI
UT3NK
UT4NY
UT8NT
UT0NN
UR5QU
UR4QX
UX7QV
UT5EPP


Огромная Вам благодарность за оказанную поддержку ЕРС-Ukraine.

 
Вы можете Всем НАМ
Сообщить на сайт НОВОСТЬ
(я сам её оформлю) 


Добавить НОВОСТЬ


или СТАТЬЮ
самостоятельно!.
(зайдите на сайт как Пользователь и сообщайте всем нам свою информацию )

Рефлектор EPC- Україна
Новости клуба и сообщения, общение через e-mail
Подписка на рефлектор
EPC-Украина
  
Skype EPC- Україна
   ищите Логин
epc-ukraine-skype
и подключайтесь к группе
Нові сертифікати

В нашем дружном коллективе получили сертификат
EPC # 26012 UX1CL
EPC # 26055 US3EF
EPC # 26164 UR5VPR
EPC # 26206 US3IW
SWL:
EPC # 0683L UR2680DS
EPC # 0684L UR2680BR
EPC # 0685L UR2680CS


Авторизацiя
Сервіс  
Перевір зараз
  Координати QTH WW-LOC

UkranianCallBOOK

Архів новин

       //epc-ukraina.ucoz.com/start/CQPSK-40_.gif
//epc-ukraina.ucoz.com/start/EUAPA-1000_.gif
//epc-ukraina.ucoz.com/start/cppa-gold_.gif
//epc-ukraina.ucoz.com/start/MGSPA-100_.gif
//epc-ukraina.ucoz.com/start/SIPA-I.gif

Copyright MyCorp © 2019                                  EPC- Україна © 2009                                      Бесплатный хостинг uCoz