Вторник, 28.05.2024


Главная | Загальні правила дипломної програми EPC | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход
ЕРС - Ukraine
Сайти клубу
Дипломна програма  
Календар змагань 
PSK Software
Додаткова інформація
Сервис QSL-Print


 
    //epc-ukraina.ucoz.com/start/odessa-300min.jpg
//epc-ukraina.ucoz.com/start/NLWPA_.gif
//epc-ukraina.ucoz.com/start/EPCRU-III_.gif
//epc-ukraina.ucoz.com/start/ITPA-VIII.gif
//epc-ukraina.ucoz.com/start/LOPA-III.gif

.
Загальні правила дипломної програми EPCEPC Logo

До вашого відома. Це основний документ (загальні правила), які є єдині для всіх дипломів EPC якщо інше вказане в положеннях деяких окремих дипломів. Усі дипломи, які є на сайті EPC будуть від кореговані відповідно до ци правил. Цей текст буде розміщений в над усіма дипломами EPC.Розробка нових дипломів буде продовжена після того, як ця робота буде закінчена. Відповідно до правил буде змінене і програмне забезпечення UltimateEPC.

1. Радіоаматорство – це хобі. І як таке, воно не конкурує за посаду чи роботу, безпеку, здоров’я або благополуччя сім’ї. Адже це є важливою частиною нашого життя. Мова іде про те, що якість нашого життя та щастя досягається і тим як ми проводимо вільний від справ час.

2. Міжнародна дипломна програма (EPC international Award Programme ) була заснована європейським PSK клубом, скорочено EPC на засадах неформального клубу радіоаматорів, активно працюючих у ефірі у PSK режимах. Дипломна програма EPC ставить на меті покращити та розширити знання географії суверенних держав в усьому світі та заохочення радіоаматорської PSK активності у різних куточках світу.

3. Дипломи EPC видаються лише членам EPC клубу. Усі дипломи EPC видаються індивідуальним та колективним радіоаматорським станціям DMS (SWL), які відповідають вимогам цих правил, на підставі файла-витягу з апаратного журналу у форматі ADIF за QSO/DMS (SWL) які необхідні для того чи іншого диплому у режимах B(Q)PSK31, B(Q)PSK63 і B(Q)PSK125, окрім випадків, коли вказано інше. 

Зараховуються QSO проведені на любих діапазонах від 1,8 до 52 Мгц.

4. Рекомендовані частоти для роботи на EPC дипломи наведенні у EPC HF Band Plan.  Ми пропонуємо залишати перші 2 КГц кожного діапазону для QSO у режимі BPSK31.  EPC розробив цей частотний план з метою зробити нашу роботу у PSK більш організованою, активною та ефективною.  Ми намагались, де можливо, гармонізувати цей частотний план з частотним планом IARU. Члени EPC заохочуються дотримуватись та пропагувати цей частотного план у роботі між собою.  Працювати згідно вимог ваших дозволів.

5. QSL- картки за дипломи не надсилаються. Дипломи видаються індивідуальним та клубним станціям. Радіоаматор та клубна станція можуть використовувати любий позивний на який є дозвіл/ліцензія. QSO проведене з колективної, спеціальної або меморіальної станції зараховується і станції і її оператору. Радіостанції усіх категорій зобов’язані працювати лише згідно з умовами своїх Дозволів. QSO зараховуються з любого QTH у межах однієї країни за списком DXCC.

6. У разі якщо не вказане інше, спостерігання DMS (SWL) станцій зараховується як підтверджене QSO. Усі QSO мають бути проведені з "Наземними станціями". Не зараховуються QSO з морськими кораблями та човнами (як тими, що стоять на якорі , так і на ходу), літаками що у повітрі.  За правилами дипломної програми дистанційно керовані передаючі точки повинні бути наземними.

7. Менеджер диплому залишає за собою право вибіркової перевірки проведення того чи іншого QSO. Метою такої перевірки є спроба не поставити під сумнів чесність особистості але захист доброї репутації дипломної програми EPC.  Чим вища категорія диплому, тим імовірніша вірогідність спроби здобути його неправдивим шляхом.  У деяких випадках дипломний менеджер може вимагати QSL-картку чи її копію для підтвердження QSO. Відмова заявника від вибіркової перевірки призведе до відмови у видачі диплому. У разі виникнення непорозуміння, менеджер диплому має остаточне слово з цього чи іншого питання. Заявки за диплом які мають витяг з апаратного журналу з незаконними виправленнями, підробленнями рівно як і погана поведінка в ефірі чи поза ефіром, яка за рішенням European PSK Club буде визначена як така, що підриває цілі та задачі цієї проекту може привести до дискваліфікації з цієї дипломної програми.

8. Заявки на диплом приймаються лише через програму UltimateEPC Award Management Software яка написана Хейнцом Урбаном (Heinz Urban), DK5UR. Заявник може використати ту ж заявку для отримання диплому вищої категорії. Менеджер диплому зберігає усі заявки у базі даних. Перед відправкою лога у ADIF (Amateur Data Interchange Format) форматі оформіть його увідповідному Програмному Забезпечені.

9. Усі дипломи EPC видаються безкоштовно у форматі PDF. Отримати диплом можна скачавши з заявників EPC Member Centre, зайшовши на сторінку заявника через свій обліковий запис. Отримував диплому може роздрукувати його у найбільш оптимальний для себе спосіб. Будь ласка звертайтесь з любих питань до дипломного менеджера EPC.


Переклад з англійської мови
TNX Микола Давидченко (UT4UT)
18dec2009

Календар
«  Май 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Дякуємо за участь
Сообщение

Уважаемые участники European PSK Club.
К организаторам работы украинской секции - "ЕРС Ukraine" поступают предложения об изменении положения нашего EPC Ukraine DX Contest. Сложно искать спонсоров. Появились другие виды цифровой связи. В этом 2019 году у всех нас будет "проверка на живучесть" нашего теста. Стоит ли проводить его в том же формате в следующем году? 
Ваши предложения жду e-mail UR3LTD@ukr.net  
Андрей Помазов
Предлагайте, участвуйте в обсуждении. Организаторы сделают всё возможное, чтобы наши мероприятия были интересными и увлекательными.

Огромная Вам благодарность за оказанную поддержку ЕРС-Ukraine.

 
Вы можете Всем НАМ
Сообщить на сайт НОВОСТЬ
(я сам её оформлю) 


Добавить НОВОСТЬ


или СТАТЬЮ
самостоятельно!.
(зайдите на сайт как Пользователь и сообщайте всем нам свою информацию )

Рефлектор EPC- Україна
Новости клуба и сообщения, общение через e-mail
Подписка на рефлектор
EPC-Украина
  
Skype EPC- Україна
   ищите Логин
epc-ukraine-skype
и подключайтесь к группе
Нові сертифікати

В нашем дружном коллективе получили сертификат
EPC # 26012 UX1CL
EPC # 26055 US3EF
EPC # 26164 UR5VPR
EPC # 26206 US3IW
SWL:
EPC # 0683L UR2680DS
EPC # 0684L UR2680BR
EPC # 0685L UR2680CS


Авторизацiя
Сервіс  
Перевір зараз
  Координати QTH WW-LOC

UkranianCallBOOK

Архів новин

       //epc-ukraina.ucoz.com/start/CQPSK-40_.gif
//epc-ukraina.ucoz.com/start/EUAPA-1000_.gif
//epc-ukraina.ucoz.com/start/cppa-gold_.gif
//epc-ukraina.ucoz.com/start/MGSPA-100_.gif
//epc-ukraina.ucoz.com/start/SIPA-I.gif

Copyright MyCorp © 2024                                  EPC- Україна © 2009                                      Бесплатный хостинг uCoz